|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Lidojam ekskursijas tūrēs - Itālija
Cena no:   379  EUR     
 Pieteikties 
 
Valsts: Itālija
Maršruts: Italija
Naktis: 7
Izbraukšanas datums: augusts, septembris
Transports:  Autobuss Lidmašīna

   
 

Piedāvājam ekskursiju tūres uz Itāliju.

Tā ir lieliska iespēja apmeklēt šo brīnišķo valsti ar kādu no pēdējiem 5 šīs sezonas reisiem uz Rimini – vēl pirms skolēnu brīvdienas beigušās. Zinātkāriem tūristiem ir iespēja apvienot pludmales atpūtu ar piesātinātu ekskursiju programmu. Ir iespēja doties gan kājāmgājēju ekskursijās pa Rimini, gan arī grupas sastāvā apmeklēt Romu, Florenci, Venēciju u.c. Itālijas kultūras un mākslas pilsētas. Pasteidzieties, vietu skaits ierobežots. Pēdējiē vasaras sezonas lidojumi: 07.08., 14.08., 21.08., 28.08. un 04.09.
"Jaunā Itālijas klasika no Rimini / Rimini New Classic"  
(Rimini — Sanmarīno —  Florence — Roma  – Venēcija – Rimini
)
Cena no 379 .
 
Popularitātē pieaugoša, cenā pievilcīga ekskursiju tūre ar lidojumu uz Rimini. Viegls un nenogurdinošs maršruts, minimāls viesnīcu maiņais skaits tūrē, 3 naktis Romā. Nepieciešamais pamata ekskursiju klāsts iekļauts tūres cenā, pieejama optimāla papildus ekskursiju izvēle. Šai ekskursiju tūrei ir variants ar izmitināšanu Romas centrālajā daļā ("Rimini New Classic + Rome Center").
 
 
"Тūre uz Romu un Rimini"  
(Rimini – Roma – Rimini – Sanmarīno
)
Cena no 428 .

Ekonomisks ekskursiju tūres variants uz Romu ar lidojumu uz Rimini. Apmešanās 3*  (Rome Rimini Classic) vai 4* (Rome Rimini Comfort) viesnīcās, 5 naktis Romā. Nepieciešamais pamata ekskursiju klāsts iekļauts Romas tūres cenā, pieejami  papildus braucieni uz Florenci un Neapoli, ir plaša citu, papildus ekskursiju izvēle.
 
"City Express Rimini"  
(Rimini – Venēcija – Rimini)
Cena no 489

Visekonomiskākais tūres variants, kurā tiek iepazītas Itālijas mākslas un kultūras pilsētas". Ietilpst: lidojums (turp un atpakaļ) un dzīvošana Rimini (7 naktis), 2 ekskursijas (pa Rimini vēsturisko centru un ekskursijja uz Venēcijas pilsētu). Brīvajās dienās – iespēja atpūsties Rimini kūrortā vai rezervēt pie Теz Tour gidiem kūrortā papildus ekskursijas: Roma, Florence, Verona, Ravenna un Boloņa, Sanmarīno, kā arī braucienu uz "Mirabilandia" atrakciju parku.
 
Lidojumu laiki:

Rīga - Rimini BT7723  07:00 - 08:40
Rimini - Rīga BT7724  09:20 - 13:20

Lidojumi tiek veikti sadarbībā ar a/k "airBaltic".

Numuru skaits ierobežots, tāpēc – piedāvātās cenas var mainīties.
Cenas norādītas par 1 personu divvietīgā numurā uz 7 naktīm.

    
 Pieteikties 
 
  ← atpakaļ pie ceļojumu saraksta
   Nosūtīt draugam  Izdrukāt  Uzdot jautājumu
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv