|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Kipra. Informācija par kūrortiem


Protaras
Stundas brauciena attālumā no Larnakas starptautiskās lidostas, uz austrumiem no Aja Napas, atrodas neliela kūrortpilsēta Protaras. Ar savu mierīgo atmosfēru tā krasi atšķiras no citiem Kipras kūrortiem. Straujā tūrisma industrijas attīstība nav skārusi Protaras idillisko nošķirtību no pilsētu trokšņiem un kņadas, iespējams tādēļ šo kūrortu ir iemīļojuši paši kiprieši. Šeit jūs atradīsiet lieliskas smilšu pludmales, nelielus, ar klintīm nošķirtus līčus un piedzīvosiet pasakainu rītausmu, vērojot kā pirmie rīta stari saulei austot spoguļojas kristāltīrajos Vidusjūras ūdeņos. 

Pafosa
Romas impērijas perioda Kipras galvaspilsēta Pafosa (Pafos) atrodas salas dienvidrietumu piekrastē. Tieši šeit, netālu no Pafosas, atrodas vieta, kur, kā vēsta leģendas, no jūras putām krastā izkāpa mīlas un skaistuma dieviete Afrodīte. Mūsdienās Pafosa un tās apkaime ir kļuvusi par nozīmīgu Kipras tūrisma centru ar lieliskām viesnīcām un pludmalēm.  

Larnaka
Larnaka ir izveidojusies vietā, kur reiz atradās Kitiona - pati vecākā, zināmā pasaules pilsēta, kuru, kā vēsta Bībele, dibinājis Noasa mazdēls. Larnakas vizītkarte ir Finikudes krastmala, no kuras paveras lielisks skats uz līci ar daudzajām jahtām un laivām. Šī ir iecienīta atpūtas un nesteidzīgu pastaigu vieta, kur var pasēdēt omulīgā tavernā vai restorānā un baudīt lielisko jūras ainavu. 

Limasola
Ir iemesls Limasolu (Lemesos) uzskatīt par jautrāko Kipras pilsētu. Šeit ir cieņā dažādu raksturu festivāli, krāšņākais no kuriem ir Vīna festivāls, kas veltīts vīndaru aizbildnim Dionīsam. Festivāls ilgst vairākas dienas, kura laikā jautru priekšnesumu, dziesmu un deju pavadībā vietējie vīndari cienā festivāla dalībniekus ar vīnu. Vidēji katrs trešais Kipras viesis pavada laiku baudīdams sauli lieliskajās Amatus līča pludmalēs. Šeit uzņem atpūtniekus arī ziemā, kad citos kūrortos sezona ir noslēgusies. 

Aja Napa
Aja Napa (Agia Napa) nozīmē "svētais mežs". No maza zvejnieku ciemata par jauniešu iecienītu, augstas klases kūrortu tas pārvērtās pēc 1974. gada Kipras okupācijas, kad netālu esošā Famagusta - visapmeklētākā Kipras pilsēta, nokļuva Turcijas okupācijas zonā. Aja Napa ievērojama ar aktīvu nakts dzīvi, lielāko akvaparku, Jūras muzeju un tieši šeit atrodas labākās Kipras pludmales. 

Uziniet labākās cenas atpūtai KIPRĀ:

 
 
 
 
 
 
  ← atpakaļ
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv