|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Informācija par Dominikānas Republiku

Dominikānas Republikas teritorija aizņem divas trešdaļas no Haiti salas, tās agrākais nosaukums bija Espanjola.

Tuvākie kaimiņi: ziemeļrietumos — Kuba, austrumos – Jamaika, Puertoriko. Ziemeļos Domonikānas republiku apskalo Atlantijas okeāns, austrumos — Mona jūras šaurums, dienvidos — Karību jūra.

Valsts galvaspilsēta – Santo Domingo.

Dominikānas Republika — valsts, kurā vienmēr ir vasara. Tur nemēdz būt citi gadalaiki, lai cik formāli nesauktu gadalaikus.
Iedzīvotāju skaits: 8,3 miljoni

Platība: 48 730 km2

Vietējais laiks: GMT - 3

Valūta: Dominikas pesso = 100 sentāvo. 1$ apmeram 16 Dominikas pesso. bankas stradā no
08:30 - 15:00 izņemot sestdiena un svētdienas. Norēķinos plaši tiek izmantoti ASV dolāri!

Valoda: spāņu (valsts valoda), San Pedro de Macoris un Samanā (angļu val.). Lielākā daļa Dominikānas iedzīvotāju, kuri strādā tūrisma biznesā runā angļu, vācu vai itāļu valodās.
Reliģija: 95% katoļi

Klimats: Dominikānas Republika ir mūžīgās vasaras zeme. Mēreni tropiskais, lietus sezona ilgst no pavasara beigām līdz rudens sākumam, kad ir iespējami bieži, bet īslaicīgi nokrišņi. Pats karstākais mēnesis ir augusts. Pārējos mēnešos sauss, silts un saulains laiks. Vidējā gaisa temperatūra no janvāra līdz maijam ir ap +24°С, no jūnija līdz decembrim ap +26-27°С, izņemot augustu, kad ir +29°С. Ūdens temperatūra ziemā +26-27°С, vasarā +29-31°С. Labvēlīgākais laiks Dominikānas Republikas apmeklējumam ir periods no novembra līdz aprīlim.

Ūdensapgāde: Ieteicams lietot mineralizēto vai dziļurbjuma ūdeni pudelēs!

Lielākās pilsētas: Santo Domingo, Santiago, La Vega San Francisco de Macoris un San Pedro de Macoris

Tūristiem: Atpūta Dominikānas Republikā - tā ir lieliska, dažādu veidu viesnīcu izvēle ar plašām un lieliski iekārtotām teritorijām, platām un sniegbaltām pludmalēm. Pats populārākais Dominikānas Republikas kūrorti ir Punta Cana un Puerto Plata, kur atpūšas tūristi no visas pasaules. Šie kūrorti ir ar likumu aizsargāti pret celtniecību, kas var kaitēt skaistajai dabai. Viesnīcas pārsvarā ir divu- trīs stāvu bungalo, kuri harmoniski iekļaujas lieliskajā kūrorta ainavā. Šeit ir radīti lieliski apstākļi burusporta, sērfinga un zemūdens peldēšanas mīļotājiem.
Ielidojot valstī ir nepieciešama derīga pase un tūrista uzturēšanās kartiņa kura tiek iegādāta lidostā ielidojot ( $10 ). Izlidojot no valsts ir nepieciešams samaksāt $20 izlidošanas nodevu.

Esat iecerējuši doties neaizmirstamā ceļojumā? Brauciet uz Dominikanas Republiku - šīs valsts nacionālais kolorīts un iedvesmojošie dziesmu un deju ritmi, lieliskais serviss, aizraujošās ekskursijas un plašās izklaižu iespējas padarīs Jūsu atpūtu patiesi neaizmirstamu. Dominikanas Republika ir kā radīta atpūtai, tā ir mūžīgas vasaras valsts. Šeit nav citu gadalaiku, lai arī formāli gads tiek sadalīts sezonās.

Atpūta Dominikanas Republikā nodrošina lieliskas viesnīcas, kas viena no otras atšķiras ne tikai ar to izmēriem un vizuālo noformējumu, bet arī cieši ( taču ne tuvak par 60 m - tā, rūpejoties par dabas un ainavas aizsardzību, nosaka likums!) piekļaujas pludmalēm, sniedzot visplašāko AII Inclusive piedāvājumu.
Vietējie likumi rūpīgi sargā salas ekoloģisko nākotni, liedzot veikt jebkāda veida celtniecību, kas kaut mazākā mērā varētu kaitēt apkārtējai videi. Viesnīcas šeit parasti ir divstāvu vai trīsstāvu bungalow, kas harmoniski iekļaujas dabas ainavā. Šeit ir radīti vispiemerotākie apstākļi gan niršanas cienītājiem, gan vindsērfinga un burāšanas entuziastiem. Savukārt makšķerēšanas cienītāji var gūt krietnu adrenalīna devu, spēkojoties ar varbūt lielāko savā mūžā pieķērušos zivi. Bet neskartās devas mīļotājus noteikti priecēs eksotiskie augi un reto, mūsu platuma grādos nesastopamo faunas pārstāvju pasaule. Tāpat kā unikāli tapušās alas, brīnišķās lagūnas un krāšņā koraļļu rifu pasaule. Protams nevienu vienaldzīgu neatstās arī salas vēstures liecības, kas viss tiešākajā veidā saistītas ar Vecās pasaules ienākšanu Jaunajā pasaulē. Muzeji, vēstures un arhitektūras pieminekļi glabā daudz liecību par tālajiem Kolumba un viņa sekotaju laikiem.

Esat iecerējuši doties neaizmirstamā ceļojumā? Brauciet uz Dominikanas Republiku - šīs valsts nacionālais kolorīts un iedvesmojošie dziesmu un deju ritmi, lieliskais serviss, aizraujošās ekskursijas un plašās izklaižu iespējas padarīs Jūsu atpūtu patiesi neaizmirstamu. Dominikanas Republika ir kā radīta atpūtai, tā ir mūžīgas vasaras valsts. Šeit nav citu gadalaiku, lai arī formāli gads tiek sadalīts sezonās.

Labākie piedāvājumi atpūtai Dominikānas Republika:

 

Dominikānas Republikas karte
 
 
  ← atpakaļ
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv