|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Informācija par Horvātijas kurortiem

Crikvenica

Šis kūrorts, kas atrodas kontinentālajā daļā, pateicoties maigajam klimatam, ir iemīļots atpūtnieku vidū. Sevišķu valdzinājumu pilsētiņai piešķir viesnīcu arhitektūra un skaistās villas.
Adrijas jūras piekrastē 8 km garumā atrodamas daudzas kafejnīcas, bāri, restorāni, veikali, naktsklubi.
Šeit paveras lieliskas iespējas sporta draugiem: jahtas, laivas, kuteri, ūdens velosipēdi, tenisa korti, jāšanas sports. Garlaicībai šeit nav vietas, jo tiek rīkoti nebeidzami svētki, konkursi, koncerti, sporta sacīkstes.

Malinska / Mošeničeska Draga

Mazs, kluss ciematiņš priežu ielokā, kurš iekārtojies Horvātijas augstākā kalna Učkas pakājē. Sirmā senatnē, kā jau liecina nosaukums, šeit saimniekoja pirāti un blēži, bet mūsdienās tas kļuvis par labiekārtotu kūrortu.
Tūristus šurp vilina brīnišķīgā, sīkiem jūras olīšiem klātā pludmale, kafejnīcas un restorāni, kuros piedāvā bagātīgu un vienmēr gardu jūras produktu klāstu, mazas kafejnīciņas, kurās baudīt stipru kafiju un nepārspējamo itāļu saldējumu.
Sporta un aktivitāšu cienītāji te atradīs tenisa kortus un futbola laukumus, kā arī iespējas nodarboties ar visu veidu ūdenssportu. Un, kad viss nogurdinājis, var taču brītiņu pagulēt pludmalē un pasauļoties!

Opātija / Lovrana

Kūrorts, kas kļuvis par iemīļotu atpūtas vietu jau 19. g.s. Pilsēta radusies piekrastē, kur paveras gleznaina dabas ainava.
Krastmalā ir daudz kafejnīcu, restorānu, kur Jūs varat nogaršot daudzveidīgus ēdienus, kas pagatavoti no Adrijas jūras veltēm.
Vakaru var lieliski pavadīt naktsklubos, diskotēkās. Ir daudz iespēju arī sporta cienītājiem.

Rabaca

Pilsēta atrodas Istras pussalas dienvidaustrumu daļā, blakus viduslaiku pilsētai Labinai. Septiņdesmitajos gados šeit sākās pirmais tūrisma bums.
Lai gan Rabacas viesnīcas ik dienu izmitina ap 10 000 cilvēku, tomēr pilsētiņai ir izdevies saglabāt zvejnieku ciematiņa neatkārtojamo auru. Pludmales, klintis, mazi līcīši, Vidusjūras piekrastei raksturīgais košais zaļums un augu pārbagātība, priežu meži, mājīgas kafejnīcas ar lielisku virtuvi un viesmīlīgi vietējie iedzīvotāji – tas viss valdzina eiropiešu tūristus, kuri šeit gūst sirdsmieru, sauli, siltu jūru un izklaides iespējas visām gaumēm.

Roviņa

Roviņa ir pati skaistākā piekrastes pilsētiņa. Hronikās tā pirmo reizi pieminēta jau VII gadsimtā. Mūsdienās Roviņa ir kā miniatūra dārgumu lādīte, kurā gadsimtu gaitā sakrāti interesantākie kultūras un vēstures priekšmeti, celtnes, leģendas un nostāsti.
No visām pusēm pilsētiņu ieskauj jūra, radot iespaidu, ka apkārtējā pasaule ir kaut kur tālu, tālu – un beidzot ir pienācis laiks izbaudīt atpūtu.
Šejienes viesnīcas ir ērtas un modernas, pilsētā pieejams daudzveidīgs restorānu, bāru un kafejnīcu piedāvājums, un tūristi te sabrauc no visām pasaules malām.

Roviņa
Opatija
Opatija
Malinska
Crikvenica
Crikvenica
Crikvenica
Crikvenica
Crikvenica
  ← atpakaļ
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv