|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Informācija par Dominikānas Republikas kūrortiem

Punta Cana
Kūrorta nosaukums ir radies no šeit visapkārt augošo palmu sugas. Ar šīs palmas lapām ir nosegti lielākā daļa šejienes jumtu, arī Puntakana starptautiskajai lidostai.
Visplašāk pazīstamākais Puntakana kūrorts ir Playa Bavaro. Tas atrodas 25 km no Punta Kana starptautiskās lidostas. Playa Bavaro pērļu baltās pludmales ar kokospalmu mežiem skaitās labākās Dominikānas Republikā un vienas no labākajām pasaulē.
Pludmales smiltis šeit ir smalkas kā zīds un žilbinoši baltas. Koraļļu rifa tuvums padara šī kūrorta ūdeņus mierīgus un siltus. Tieši Playa Bavaro atrodas pašas lieliskākās viesnīcas.

Puerto Plata
Kūrorts apbur ieceļotājus ar senām ēkām viktoriāņu stilā, ko sauc par „Džindžerbredu”. Diži kalni, kilometriem garas žilbinoši baltas pludmales, zilganzaļi ūdeņi, kuros saskatāmi brīnumainie korāļu rifi, smaragdzaļi tropiskie meži, daudzveidīgie eksotiskie ziedi – lūk, īstās tropiskās paradīzes aina!
Puerto Plata, Playa Dorada Kolumbs vēlējās nodibināt Isabelas pilsētu Puerto Platā, salas ziemeļkrastā, diemžēl vētra piespieda atlikt šo ieceri. Tikai 1502. gadā  Nikolass de Ovando nodibināja Puerto Plata (''sudraba ostu''), 209 km uz ziemeļrietumiem no Santo Domingo. Tā bija pēdējā pietura dārgumu piekrautajiem spāņu kuģiem ceļā uz Eiropu.
Puerto Plata ir atradums tiem daudzajiem ceļotājiem, kas vēlas nedārgus AI hoteļus. Arvien jaunus ceļ, un esošie mēdz būt rezervēti tālu uz priekšu. Diemžēl AI viesnīcu piedāvājums ir licis aiziet no Platas vairākiem smalkiem restorāniem - kāpēc maksāt par pusdienām, ja viesnīcā viss iekļauts...
Vairākums viesnīcu atrodas ne pašā Platā, bet tūristu zonā, ko sauc par Playa Dorada, kurā ir lielākās viesnīcas, kondomīniji un villas.
Pludmales šajā, pašā pirmajā apgūtajā Dominikānas kūrortā, ir salīdzinoši šaurākas. Neceriet uz Robinsona Kruzo stila vientulību pludmalēs, ko bieži dala vairākas viesnīcas.
Savukārt, ja jums tīk staigāšanai vispiemērotākās krēmkrāsas smiltis, kas nesakarst kā baltās pat pusdienas saulē, un nebeidzami ūdenssporta kioski, šezlongu rindas un saulessargi, bāros atskaņota Karību merengues mūzika, šeit būsiet laimīgs.
Svarīgi - ziemas sezonā Platā var būt lietaini brīži. Ja vēlaties garantētu ikdienas sauli, jādodas uz Punta Cana vai dienvidkrasta pludmalēm. Lietus Puerto Plata ir 15 minūtes kā pa Jāņiem un atkal saule!
Lai gan dažreiz jūra viļņaina un ziemā dažkārt lietus, pludmales ir ziemeļkrasta tūristu vilinājuma galvenā daļa. Playa Dorada pludmales kopumā pazīst kā Dzintara krastu, tajā atrodas dzintara depozīti. Pludmales ir labas un viesnīcu koncentrācija relatīvi augsta, tāpēc populārajās krastmalās allaž atrodas gan tūristi, gan vietējie. Pludmalēm ir jauka balta vai smalka krēmkrāsas smilts, ūdeņi ir ļoti populāri starp ūdensslēpotājiem un vējdēļu faniem. Aprīkojuma nomas vietas vienmēr atrodas pa rokai.
Vēl viena laba izvēle - Luperón pludmale atrodas stundas braucienā uz rietumiem no Puerto Platas. Plata baltu smalku smilšu josla, palmas pusdienlaika ēnas meklējumiem. Šī vieta vairāk piemērota niršanai, sērfingam, snorkelēšanai, ne peldēm. Nomas vietas un uzkodu bāri te ir pietiekamā skaitā.
Ziemeļkrastu kopumā uzskata par Dominikanas labāko zonu vējdēļiem, lai gan viļņi var būt visai augsti.
Praktiski katrā viesnīcā ir savi tenisa korti.

Ja esat nolēmuši doties atpūtā uz Dominikānas Republiku mēs Jums palīdzēsim piemeklēt labāko ceļojumu uz Dominikānām!
 

 
 
 
 
 
 
  ← atpakaļ
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv