|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Hurgada un Šarm El Šeiha no Viļņas.
Cena no:   500  EUR     
 Pieteikties 
 
Maršruts: Ēģipte
Dienas: 8
Izbraukšanas datums: 01/10 - 28/04

Ēģipte – te var dziļi ieklausīties tūkstošgadēs, mūžsenajā dabā un sadzirdēt sevi. Ēģipte – te var pietuvoties debesīm un izpaust sevi.

Ēģipte, kopš cilvēki sevi apzinās laika plūdumā, vienmēr ir bijusi un palikusi zeme – iedvesmas avots. Ar pasaules likteņupi Nīlu, ar saviem tūkstošgadu sasniegumiem, ar savu daudzveidīgo dzīvnieku pasauli un krasi atšķirīgajām, kontrastainajām dabas ainavām, ar unikālo klimatu.

Ar to, ka ir pasaules civilizācijas – mākslas, arhitektūras un zinātnes šūpulis. Ar to, ka tai gods būt par pirmās rakstības dzimteni. Ar to, ka te tapušas pasaulē varenākās celtnes – piramīdas, radīta pirmā oficiālā reliģija un valsts.

Dižena kultūra. Skan īsi, bet daudzsološi. Aiz skopā vārdu plīvura rindojas neaprakstāmi daudzas vērtības – gan garīgi, gan materiāli iemiesotas. Tikai šis plīvurs jāatklāj, un izrādīsies, ka priekšā gluži vai bezgalība...

Bezgalība, kurā spoži atviz fantastiskā „debesu dāvana” – Sarkanā jūra. Vissiltākā pasaulē – sajūsmas, apbrīna, labsajūtas un gaviļu pilnas trauksmes neizsmeļama ādere.

Tās dzīles priecē ar krāšņāko zemūdens karalistes floru un faunu, bet lieliskās smilšu pludmales ar brīnišķīgiem pasaulslaveniem kūrortiem – Šarm eš Šeihu, Hurgadu, Gūnu, Makadi Bay, Safāgu un Dehabu, kur sparu, veselību un dzīvesprieku ikgadus gūst daudzi jo daudzi atpūtnieki.

Gūst, dodas prom un atkal atgriežas citā reizē. Jo Ēgiptes iespaidu un iespēju krājumi – neizmērojami. Jo Ēgipte uzlādē ar jauko un dižo, sniedz pārmaiņas un piedzīvojumus, kas iegulst sirdī un nevilšus sauc atpakaļ.
Vienmēr mistiski vilinoša, dvēseli dziedējoša un noslēpumaina. Vienmēr no jauna pārsteidzoša, azartiska. Austrumnieciski viesmīlīga un smalka...

Vēlam Jums gūt daudz neatkārtojamu iespaidu no atpūtas Ēģiptē, piepildīt savas brīvdienas ar sauli, jūru un reibinošo atklāsmju sajūtu!

Piedavājam  čarterceļojumu programmu uz populārāko Sarkanās jūras kūrortu: Hurgadu, Šarm El Šeihu no Viļņas!

 

Viesnīcu cenas kuras nav uzrādītas lūdzam precizēt:

Cenā iekļauts:
* Lidojums
* Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
* sagaidošā gida pakalpojumi
* dzīvošana izvēlētā viesnīcā ar ēdināšanas tipu AI ( viss iekļauts )
* medicīniskā apdrošināšana OBLIGĀTA 
 
CENAS UZRĀDĪTAS PAR PERSONU DODOTIES CEĻOJUMĀ DIVATĀ.
SPECIĀLAS CENAS BĒRNIEM VAI TREŠAI PERSONAI NUMURĀ!

    
 Pieteikties 
 
  ← atpakaļ pie ceļojumu saraksta
   Nosūtīt draugam  Izdrukāt  Uzdot jautājumu
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv