|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Santorini - Vidusjūras dārgums
    
 Pieteikties 
 
Valsts: Grieķija
Maršruts: Santorini
Dienas:
Izbraukšanas datums: maijs - oktobris
Transports:  Lidmašīna

 
Vulkāniskais brīnums – Santorini

Santorīni sala (Tira) ir unikāla, gandrīz vai maģiska vieta ar elpu aizraujošām ainavām un vulkānu līča centrā. Agrāk salai bija apaļa forma, taču pēc vulkāna izvirduma 1450. g. p.m.ē. visas salas centrālā daļa nogrima. Šis izvirdums bija tik spēcīgs, ka pilnībā iznīcināja Mīnoja laika apmetnes un kļuva par iemeslu Mīnoja civilizācijas bojāejai.

Pašreiz Santorīni salai ir pusmēness forma. Tās ielokā esošo līci sauc par kalderu, un tas ir viens no lielākajiem tāda veida līčiem uz Zemes – (11,2 x 22,4 km). Kalderas stāvās kraujas sasniedz pat 300 m augstumu. Līča centrā atrodas divas salas – Palea Kameni un Nea Kameni, kas ir daļa no joprojām aktīvā vulkāna krātera.

Santorīni salas platība ir 74 kvadrātkilometri. Līdz Pirejas ostai pie Atēnām ir 127 jūras jūdzes, līdz Krētai – 70. Uz salas ir 13 ciemati, kas celti tradicionālā Santorīni salas stilā, saglabājot gadsimtiem senas tradīcijas.

Transports
Ir laba prāmju un avio satiksme ar kontinentu, Krētu un citām tuvākajām salām. Santorīni salā ir labs vietējais sabiedriskais transports kas savieno visas salas apdzīvotās un tūristiem iemīļotās vietas. Autobusu cenas: 1.00 - 1.50 EUR

Kūrorti
Santorīni Salā ir divi populāri kūrorti – Kamari un Perisa. Abi ir moderni, un to piedāvātie pakalpojumi apmierinās pat prasīgus ceļotājus.

Pludmales
Tās šeit ir īpašas – tik mazā saliņā ir melnu, baltu un sarkanu smilšu pludmales! Savienojumā ar kristāldzidro ūdeni tas ir fantastisks skats. Te var lieliski atpūsties un baudīt jūras skaistumu! Populārākās atpūtas vietas ir Kamari un Perisas pludmales, taču iespējams atpūsties arī vairākās citās Santorini salas vietās.

Apskates objekti
Par galveno Santorīni salas lepnumu tiek uzskatītas arheoloģisko izrakumu vietas Akrotiri un senā Tira. Oija un citi ciemati savukārt sniegs lielisku priekšstatu par šejieniešu dzīvi un tradīcijām. Bizantiešu baznīcas, pilsdrupas un muzeji aicināt aicina iepazīt un izzināt senās civilizācijas mantojumu. Turklāt salinieki mūsdienās ir daudz viesmīlīgāki un draudzīgāki nekā senajos laikos, kad svešinieki daudzviet tika uzlūkoti ar neuzticību.

Virtuve
Santorīni ir liels skaits restorānu, bāru un mājīgu tavernu. Šeit pieejama ļoti daudzveidīga virtuve, protams, arī grieķu un krētiešu.

Izklaide
Tradicionāls izklaides veids Santorīni ir kavēšanās kādā no bāriem ar skatu uz līci, klausoties klasiskās mūzikas skaņās. Tepat ir arī deju klubi, bāri pludmalē, diskotēkas – izklaides iespējas jebkurai gaumei. Visjautrākā nakts dzīve ir Tirā, taču garlaicīgi nebūs arī Kamari vai Perisā. Savukārt Oija ir ideāla vieta, kur pavadīt klusu, romantisku vakaru.

Naktsmītnes
Ļoti plaša viesnīcu un apartamentu izvēle jebkurai gaumei un gandrīz vai jebkurā salas vietā. Lielākā daļa viesnīcu ir pavisam nelielas, ar nedaudzām istabām, toties tām ir ļoti viesmīlīgi saimnieki! Visinteresantākās ir tradicionālā stila viesnīciņas – klinšu alās veidotas istabas ar balkoniem un terasēm, no kurienes paveras neaizmirstams skats uz kalderu un vulkānu.

Santorini - vieta kurā dabas brīnums savijies ar romantiku.
Santorini - Vidusjūras dārgums!

Ceļojumi uz Santorini salu pēc pieprasījuma!

 

Ir iespējams kombinēt atpūtu Santorini salā ar atpūtu Grieķijas kontinentālajā daļā vai ar atpūtu Krētas, Mikonos, Rodos salās.
Iesakām ja dodaties ceļojumā uz Krētu pasūtīt pie mums individuālo divu dienu ceļojumu ar nakšņošanu Santorini salā ( Fira ar skatu uz jūru + brokastis) ar salas apskates ekskursiju ( individuālu ), lai izjustu šo romantikas pārpilno salu.

Individuāla ekskursijas ( Santorini sala 5 stundas ) cena: 100 EUR p.p. viena diena 
Divas dienas ekskusija - uz pieprasījumu.
 

    
 Pieteikties 
 
  ← atpakaļ pie ceļojumu saraksta
   Nosūtīt draugam  Izdrukāt  Uzdot jautājumu
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv